Blog

Bieszczady dostarczają mrowie przygód

Wczasy na południu naszego kraju nie są tylko skojarzone z wędrówkami i wspinaniem się na masywy górskie. Umożliwi to zakolegowanie się z innymi i doświadczenie niemała zabaw. Bowiem nie znajdzie się nic lepszego a tym samym spajającego grupy ludzi niźli imprezy integracyjne w ciągu odpoczywania na urlopie. To bieszczadzkie góry mają do zaoferowania najwspanialsze momenty wśród ludzi, którzy tak samo jak my sami, łakną przebywać na tle przyrody a także cieszyć się jej urokiem. Te nieokazałe wzniesienia wschodnich Karpat wydają się być popularne w obrębie Europy. A to za sprawą tego mają dużą różnorodność zwierząt i flory a także z powodu nieprzeciętnemu systemowi masywów górskich i cieków wodnych. Jest tu również klimat umiarkowany z przewyższeniem kontynentalnego, natomiast Bieszczady występują w obrębie Ukrainy, Słowacji i Polski. W naszym kraju są Bieszczady Zachodnie.

Integracja – zabawa wypełniona radością

Czemu obszar ten bywa ochoczo wizytowany przez gości? Przypuszczalnie z tego powodu, że brak tu natłoku tak jak w przypadku gór tatrzańskich bądź Beskidu Śląskiego. W dodatku bieszczadzkie góry posiadają schronienia dla nietypowych grup zwierzaków. Występują tutaj rezerwaty dla ptactwa oraz parki, jakie są oazą dla wielkich kręgowców między innymi niedźwiedzie i żubry. A do tego imprezy integracyjne w górach takich jak Bieszczady to bardzo dobra forma rozrywki. Połączy bowiem wypoczynek na łonie przyrody plus okazję zaznajomienia innych gości. To wszystko oferuje Ośrodek imprezy integracyjne zielonapolana.com.pl , który leży w Dolinie Sanu w Dubiecku. Jest w stanie przenocować sto osób, natomiast goście mają przyjemność delektować się z pobytu w drewnianych chatach jak i lokalach hotelowych jak i również na campingu. Zielona Polana organizuje imprezy integracyjne dla całych rodzin i mrowie ciekawych zabaw w okolicy ośrodka wczasowego.

Edukacja w ekologicznej szkole

Ponadto OW Zielona Polana zielona szkoła Bieszczady ma do zaoferowania interesujący wybieg na wakacje dla najmłodszych. Chodzi tu o lubiane zielone szkoły w Bieszczadach, które są nierzadko planowaną metodą wypoczynku połączonego z dydaktyką. Pozycja ośrodka a także perspektywa użytkowania podgrzewanej kominkiem auli powoduje, że będzie to najlepszy okoliczny teren na przygotowanie zielonej szkoły. Nasze latorośle będą mogły rozpoznać przyrodę, wiele unikatowych gatunków zwierzyny oraz w tym samym czasie razem spędzać czas przy ognisku lub podczas podróży autokarem czy spływów kajakiem. Młodzi ludzie, jacy nigdy nie próbowali tutaj będą mieli sposobność pohasać na koniach bądź pozjeżdżać w parku linowym, a do tego wszyscy uczestnicy programu „zielona szkoła Bieszczady” będą mogli kąpać się w kąpielisku.Ośrodek ma do dyspozycji profesjonalną grupę wychowawców i personel medyczny, a dodatkowo wydaje się być przystępnie skomunikowany a zatem prosto można się dostać w kierunku pobliskich miejscowości Karpat Wschodnich. To spowoduje, że dorośli będą wyciszeni wyprawiając swoje dzieci na południe Polski, natomiast te z pełnym przekonaniem będą wspaniale odpoczywać.