Budowanictwo

Izolacja Icynene – najlepsza izolacja na rynku

Izolacja Icynene to produkt izolacyjny w postaci pianki poliuretanowej o rewelacyjnych właściwościach. Producent pianki poliuretanowej Icynene działa na rynku już od 1986 roku i dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantuje wysoką jakość swoich produktów. Wyrazem tej jakości jest zdobywanie przez Icynene prestiżowej statuetki „Top Builder” północnoamerykańskiego magazynu „Builder” dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów przez trzy lata z rzędu oraz zwycięstwo w teście magazynu „Hanley Wood” dotyczącym jakości produktów izolacyjnych przeprowadzonym z udziałem kilku tysięcy firm budowlanych z USA.

odzież ochronna przy natrysku

Co wyróżnia piankę izolacyjną Icynene? Przede wszystkim wysoka klasa szczelności (producent gwarantuje 100% szczelność), lekkość (nie obciąża dodatkowo materiałów budowlanych do których przylega) i wysoka paroprzepuszczalność – dzięki czemu pianka „oddycha” i przeciwdziała powstawaniu wilgoci, pleśni i grzybów w pomieszczeniach budynku. Pianka izolacyjna Icynene zapewnia ograniczenie strat w zimie oraz przyjemny chłód w lecie. Izolacja Icynene, czyli icynene insulation jest także skuteczna w tłumieniu hałasów pochodzących z otoczenia, dzięki czemu zapewnia komfort mieszkańcom budynku, w którym została zaaplikowana. O wysokiej jakości pianki izolacyjnej Icynene może świadczyć również to, że jej producent daje aż 25-letnią gwarancję jej trwałości.

Icynene doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów materiałów budowlanych. Można ją aplikować m.in. na drewno, beton, blachę, folie paroprzepuszczalne i płyty OSB. Izolacja Icynene znajduje swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych – nie tylko nowych – także w tych aktualnie remontowanych. Zakup pianki izolacyjnej Icynene to idealne rozwiązanie dla każdej firmy budowlanej jak i klienta indywidualnego, który samodzielnie buduje swoje mieszkanie.