Blog

Korek samoprzylepny – dekoracja zaproszeń

Korek naturalny dostępny jest w sprzedaży pod wieloma postaciami. Są to przeróżne materiały, mające wiele zastosowań. Jedynym ograniczeniem wykorzystania korka jest wyobraźnia. Jest to bowiem tak uniwersalny surowiec, że zastosowanie go w różnych dziedzinach nie powinno sprawiać żadnego problemu. Ze względu na bardzo oryginalny i naturalny wygląd korek coraz częściej pojawia się w branży dekoracyjnej.
podkladka butelki

Zaproszenia z dodatkiem korka naturalnego – hit czy kit?

Kiedy czeka nas ważne wydarzenie, na które chcemy zaprosić gości, stajemy przed trudnym wyborem, jakim są zaproszenia. Zwykle chcemy, aby były wyjątkowe i oryginalne. Jednak cała masa dostępnych wzorów sprawia, że nie jesteśmy w stanie znaleźć czegoś, co przykuje naszą uwagę. Wyjątek stanowią zaproszenia, wyposażone w elementy korka. To bardzo oryginalny, a zarazem nowoczesny design. Na dodatek na pewno wzbudzą zainteresowanie gości.

Pomysły na zaproszenia z korkiem

Własnoręczne stworzenie oryginalnych zaproszeń sprawia wiele frajdy. Autorskie projekty zawsze będą postrzegane inaczej, aniżeli gotowe już zaproszenia. Dekoracja zaproszeń odbywa się zwykle poprzez zastosowanie samoprzylepnej taśmy korkowej lub arkusza korka samoprzylepnego. Zaproszenia można ozdobić na różne sposoby, np.

  • wycinając dowolny kształt, który naklejamy w wybranym miejscu zaproszenia,
  • doklejając korek na całą tylną część zaproszenia,
  • umieszczając na froncie taśmę korkową w pionie lub poziomie, która przyozdobiona będzie białą koronką itp.

Pomysłów jest co niemiara. Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię, wspomagając się otaczającymi nas inspiracjami. Efekt będzie z pewnością zadowalający.
kolka

Korek samoprzylepny – inne zastosowanie

Funkcja dekoracyjna, jaką odznacza się korek samoprzylepny, nie ogranicza się jedynie do wykonywania zaproszeń. Korek w takiej postaci można również wykorzystać m.in. do oklejenia mebli, ścian, przedmiotów codziennego użytku – jednym słowem do każdej powierzchni. Korek samoprzylepny w arkuszach oraz inne produkty, wykonane na bazie surowca, dostępne są pod tym linkiem: https://korkrollen.de/.
Jeśli więc planujesz ślub, komunię lub inną uroczystość, nie trać czasu na szukanie wyjątkowych zaproszeń. Wybierz te z elementem korkowym albo po prostu stwórz je samodzielnie. Ten design będzie bardzo oryginalny i z pewnością zaskoczy każdego!
anioł