Blog

Kredyty na podratowanie zadłużonych

Nie łatwo jest uzyskać kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najgorszej sytuacji są osoby które zostają również obciążone postępowaniem windykacyjnym. Najczęściej firmy kredytowe sprawdzają szczegółowo swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wypłacalnością nie mogą się wykazać często już na początku są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne tylko u niektórych pożyczkodawców. Przedsiębiorstwa finansowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą rozwagą. Kredyty dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie komornicze są kredytami o niższych kwotach. Taką pomoc finansową udostępniają wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich natomiast banki. Również nie wszystkie parabanki udzielają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką możliwość trzeba skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy pożyczkowej.
pożyczka z komornikiem bywa dużo wyżej oprocentowana, niż pożyczki dla osób mogących wykazać się wiarygodnością finansową . Wiąże się to przede wszystkim z większym ryzykiem finansowym dla firmy udzielającej kredytu . W związku z tym warto jest szczegółowo zaznajomić się z przedstawianą propozycją.

Dość chętnie kredytów dla osób dla obciążonych finansowo udziela parabank Provident. Na krótki czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Pożyczki te są dość drogie, szczególnie gdy wybierzemy obsługę domową. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu oferowany jest czas spłaty – 36 miesięcy.